Jestem wizażystką z wyboru, z miłości do piękna i … kobiet! Uwielbiam kobiety. W nas jest siła, piękno i radość życia! W życiu robiłam różne rzeczy. Wiem jak to jest robić coś, z czym kłóci się całe Twoje wewnętrzne JA. Miałam poczucie, że tracę czas, ale brakowało mi odwagi, żeby posłuchać swojej intuicji i ludzi, którzy widzieli mój potencjał. Wypadek zatrzymał mnie w biegu, położył do łóżka i zmusił do refleksji… Miałam szczęście! Odważyłam się i dziś robię to, co sprawia, że jestem szczęśliwa – maluję kobiety!!!!

Wykorzystuję do tego doświadczenie i umiejętności, potwierdzone dyplomem Europejskiej Szkoły Makijażu i Charakteryzacji w Białymstoku, będące profesjonalną kontynuacją mojej wieloletniej miłości do sztuki makijażu. Posiadam doświadczenie zarówno z klientkami prywatnymi, jak również w pracy przy sesjach zdjęciowych i warsztatach dla kobiet. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z najlepszymi specjalistami w sztuce wizażu m.in. Danielem Sobieśniewskim i Karoliną Matraszek, Eweliną Zych, Ewą Gil, Katarzyną Zarembą, Wiolettą Wypijewską.

Makijaż jest dla mnie sztuką przemiany, a najcenniejszą nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest zachwyt patrzącej na swoje odbicie w lustrze klientki. Wiem, że piękny, trwały i przykuwający wzrok makijaż to pewność siebie i gwarancja dobrej zabawy. Uczucie bycia gwiazdą wieczoru sprawia niesamowitą radość i ogromnie podnosi samoocenę.

Zawsze w przemyślany sposób dobieram kosmetyki i makijaż tak, abyś przeglądając się w lustrze, czuła się wyjątkowo. Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze, dlatego każda z Was jest przeze mnie traktowana indywidualnie, a makijaż dobieram nie tylko do typu urody, stroju i okazji, ale także Twojego temperamentu, wieku i stylu bycia. Dokładam wszelkich starań, aby moje makijaże zawsze były perfekcyjnie dopracowane. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach, m.in. MAC, LePrairie, Dior, Chanel, Estee Lauder, Guerlain, Clinique, YSL, Kryolan, Nyx, Zoeva, Lancome, MAP, Kat Von D, Anastasia Beverly Hills, Tarte Cosmetics, HUDA Cosmetics, Juvia’s Place, Urban Decay i wiele innych. Dzięki użyciu profesjonalnych kosmetyków i sprawdzonych technik, makijaż wygląda bardzo naturalnie, jest przy tym wyjątkowo trwały i efektowny.

Zapraszam do mojego Świata. Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, w jakiej roli tym razem będziesz chciała wystąpić: subtelnej i eleganckiej panny młodej, pewnej siebie kobiety o uwodzicielskim spojrzeniu, czy raczej gwiazdy wieczoru emanującej seksapilem? Nie ma jednej recepty – każdy makijaż jest inny, gdyż każda z nas jest i chce być inna. Wiem o tym – dlatego zapraszam na rozmowę o Tobie.