Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować się do spotkania ze mną, aby makijaż wyglądał nie tylko pięknie, ale i utrzymał się przez dłuuuuuugie godziny, zachęcam do przeczytania kilku wskazówek, które dla Ciebie przygotowałam.

Na dzień przed planowanym makijażem wykonaj sprawdzony peeling twarzy i ust oraz zadbaj o odpowiednie nawilżenie cery. Najlepszym rozwiązaniem będzie intensywnie nawilżająca maseczka.

Dwa, trzy dni przed makijażem zadbaj o regulację brwi i depilację wąsika.

Na spotkanie ze mną przyjdź bez makijażu. Demakijaż zabierze nam cenny czas i sprawi, że skóra będzie podrażniona i zaczerwieniona.

Co najmniej tydzień przed makijażem zrezygnuj z wizyt w solarium i unikaj opalania się na słońcu. Na czerwonej i rozgrzanej skórze podkład może się zważyć, a trwałość makijażu będzie pod znakiem zapytania.

Do pięciu dni przed wizytą u mnie, nie wykonuj żadnych inwazyjnych zabiegów twarzy i nie używaj niesprawdzonych kosmetyków.

Wyśpij się! Nie ma nic lepszego dla Twojej urody, niż dobry sen. Wypoczęte spojrzenie to błysk w oczach, który zawsze widać. Jeśli jednak noc będzie nieprzespana, to z samego rana zrób chłodzący okład na okolice oczu. Pozwoli to zniwelować opuchliznę i przyniesie ulgę zmęczonym oczom.

Na makijaż przyjdź bez osób towarzyszących, a dziecku zorganizuj w domu odpowiednią opiekę. Pamiętaj, że piękny makijaż wymaga czasu i precyzji. Każde odbieranie telefonu, smsowanie, wstawanie, czy niekontrolowane otwieranie oczu przeszkadza mi w pracy i wprowadza nerwową atmosferę.

Zaplanuj odpowiednią ilość czasu i przyjdź na makijaż punktualnie. Twoje spóźnienie zabierze nam cenny czas i spowoduje wymuszony pośpiech, który nigdy nie jest dobrym doradcą.

W przypadku 15 minutowego spóźnienia zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania usługi.

Pamiętaj, że odpowiednio przygotowana i zadbana cera ma ogromny wpływ na trwałość i efekt końcowy makijażu. Nie ma nic gorszego niż przesuszona i odwodniona cera, na której widać suche, nieestetyczne skórki albo nadmierne owłosienie. Musisz wiedzieć, że takiej nierównej struktury skóry nie przykryje żaden podkład, a wręcz odwrotnie – wszystkie niedoskonałości będą jeszcze bardziej podkreślone.